Pani Ola

Twórczyni i dyrektor "Artystycznego Kącika"
Pani Ola

Energiczna kobieta, artystyczna dusza, miłośniczka życia, dostrzegania piękna w tym, co zwyczajne i celebrowania każdej małej radości. Umiejętności artystyczne rozwijała w klasie plastycznej liceum Cervantesa, a zamiłowania muzyczne realizowała śpiewając wiele lat w Warszawskim Chórze Międzyuczelnianym.

Jeszcze przed podjęciem studiów pedagogicznych miała przyjemność prowadzenia zajęć artystycznych dla grupki przedszkolaków. Wtedy odkryła, że małe dzieci to wspaniali ludzie i że właśnie z nimi chciałaby związać swoją przyszłość zawodową.

Ukończyła roczny kurs pedagogiki Marii Montessori oraz kurs wykorzystania tej metody w pracy z najmniejszymi dziećmi (od 18 miesiąca życia).

Swoją przygodę z pedagogiką Montessori zaczęła pracując w przedszkolu prowadzonym tą metodą, jako wychowawca i nauczyciel plastyki. Z czasem, także już jako mama (4 synów) wzrastała w tym, co robi poprzez własne, codzienne doświadczenia. Od 2007 roku prowadzi przedszkole, które jest – jak czasem mawia – jej “piątym dzieckiem”, pasją, która daje jej wiele radości i satysfakcji.

Bierze udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, bo fascynuje ją możliwość nieustannego rozwoju w różnych sferach życia.

W wolnych chwilach robi biżuterię, lubi wędrówki, jazdę na rowerze, spotkania z przyjaciółmi i wszystko, co dodaje kolorytu zwykłemu, codziennemu życiu.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *