Pani Ewa
Opieka, zabawa, tworzenie pięknych rzeczy z dziećmi to od zawsze jej żywioł. Intuicyjnie zaczęła korzystać z filozofii Montessori, gdy po raz pierwszy została mamą.  Z czasem wprowadzanie w świat swojej 4 dzieci, podążanie za nimi, towarzyszenie im w sukcesach, radościach i smutkach stało się jej największą przygodą.
Studia pedagogiczne z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dały jej możliwość dzielenia się swoimi pasjami także z innymi dziećmi podczas pracy w przedszkolu i żłobku.
W tym roku szkolnym kończy podyplomowe studia z zakresu przedszkolnej i wczesnoszkolnej pedagogiki Montessori. Odbywa dodatkowe szkolenia w tym kierunku.
Jest artystyczną duszą: maluje (szczególnie ulubiona forma to mandale), tworzy meble, wytwarza naturalne mydła, szyje, tańczy, śpiewa.
Jej pasją jest również wegańska kuchnia. Przez kilka lat prowadziła firmę specjalizującą się w roślinnych, naturalnych potrawach dla dorosłych i dzieci.
Czuje dużą więź z naturą, niezwykle szanuje i kocha otaczający świat, dbając o jego czystość i czując troskę o przyszłość naszej planety. W wolnych chwilach uwielbia biegać po łące, przytulać się do drzew, zbierać kwiaty i zioła. Joga i medytacja pozwalają zachować w jej intensywnym życiu równowagę i spokój.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *