Pani Ewa

Grupa Żółta
Pani Ewa

Opieka, zabawa, tworzenie pięknych rzeczy z dziećmi to od zawsze jej żywioł. Intuicyjnie zaczęła korzystać z filozofii Montessori, gdy po raz pierwszy została mamą.  Z czasem wprowadzanie w świat swojej 4 dzieci, podążanie za nimi, towarzyszenie im w sukcesach, radościach i smutkach stało się jej największą przygodą. 

Praca w przedszkolu otworzyła przed nią kolejne inspiracje, które realizuje. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu przedszkolnej i wczesnoszkolnej pedagogiki Montessori. 

Została certyfikowaną dogoterapeutką. Wraz ze swoim – również szkolonym – czworonożnym asystentem przygotowuje się do wprowadzania tego rodzaju zajęć dla przedszkolaków. 

Jest w trakcie doskonalenia swojego warsztatu jako prowadzącej zajęcia teatralne i dramowe dla dzieci. 

Jako artystyczna dusza oddaje się także malowaniu (szczególnie ulubiona forma to mandale), tworzeniu i ozdabianiu mebli, wytwarzaniu naturalnych mydeł, szyciu. Uwielbia tańczyć i śpiewać. 

Jej pasją jest również wegańska kuchnia. Przez kilka lat prowadziła firmę specjalizującą się w roślinnych, naturalnych potrawach dla dorosłych i dzieci. 

Czuje dużą więź z naturą, niezwykle szanuje i kocha otaczający świat, W wolnych chwilach uwielbia biegać po łące, przytulać się do drzew, zbierać kwiaty i zioła. Joga i medytacja pozwalają zachować w jej intensywnym życiu równowagę i spokój. 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *