Pani Asia

Grupa Żółta
Pani Asia

Jest pozytywnie nastawioną do życia mamą i opiekunką zwierząt. Absolwentka rocznego kursu „Program Wczesnej Edukacji Montessori (2,5-6 lat)” organizowanego przez Polski Instytut Montessori. Ukończyła szkolenie „Porozumienie bez przemocy NVC” – sposobu komunikacji, w którym kluczowe są potrzeby dziecka oraz jego emocje.

Jej źródłem inspiracji alternatywnymi podejściami do wychowania dzieci jest pozytywne doświadczenie jako mamy. Jej dzieci od najmłodszych lat podążają metodą Montessori. W metodzie tej odnalazła wiele odpowiedzi na pytania na temat sposobów działania małego człowieka, jego rozwoju oraz  komunikacji dzieci ze światem dorosłych. Jest zwolenniczką poszukiwania porozumienia z dzieckiem poprzez obserwacje, wysłuchanie oraz zrozumienie jego zachowania, gestów i słów.

Pani Joanna jest z wykształcenia technologiem żywności z dużym doświadczeniem zawodowym, dlatego bardzo istotne jest dla niej kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania u dzieci poprzez naukę nowych smaków już od najmłodszych lat. Kilka lat spędziła w Wielkiej Brytanii, posiada certyfikat zaawansowanej znajomości języka angielskiego (CAE), jest absolwentką Podyplomowych Studiów Przygotowania Pedagogicznego.

Lubi podróże te małe i duże. W wolnym czasie lubi jazdę na rowerze, pływanie, słuchanie dobrej muzyki i czytanie rozwijających książek, najlepiej w towarzystwie rodziny i ukochanego psa.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *