Pani Magda

Grupa Zielona
Pani Magda

Studia pedagogiczne dały jej wiedzę i doświadczenie (wiele godzin praktyk w przedszkolach),  ale prawdziwie życiowe umiejętności w pracy z małymi dziećmi zdobyła opiekując się nimi jako niania. W jakimś momencie zafascynowała się pedagogiką Montessori i to jej poświęciła swoją pracę dyplomową. Bardzo spodobało jej się alternatywne podejście do edukacji, a także ogromny szacunek do potrzeb dzieci i ich  indywidualnego rozwoju. Ukończyła więc roczny kurs w Polskim Instytucie Montessori akredytowany przez Montessori Accreditation Council for Teacher Education (MACTE), a następnie rozpoczęła pracę w przedszkolu Montessori.

Jest artystyczną duszą, a szczególnie bliska jest jej muzyka i śpiew. Praca z przedszkolakami jest okazją do podzielenia się tymi talentami i rozwijaniu ich wspólnie z podopiecznymi.

Wolne chwile najchętniej spędza na świeżym powietrzu, spacerując lub jeżdżąc na rowerze. Uwielbia czytać książki, chodzić na koncerty i słuchać rożnego rodzaju muzyki, a także gotować, szczególnie kuchnię azjatycką.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *