Pani Ola

Grupa Zielona
Pani Ola

Od najmłodszych lat zajmowała się dziećmi w różnym wieku, wymyślając dla nich różne zajęcia i zabawy. Jako animator organizowała przyjęcia urodzinowe w salach zabaw, jako niania sprawowała prywatną opiekę nad najmłodszymi, a jako wychowawca półkolonii i kolonii wyjazdowych spędzała dnie i noce organizując czas młodym podopiecznym. Uważa, że uśmiech, radość i zaufanie, którym jest obdarzana, jest odpowiedzią na pasję, troskę i serce, które wkłada w pracę z dziećmi. Budowanie relacji i indywidualne podejście do każdego z nich uważa za najważniejsze swoje zadanie.

Początek przygody z metodą Marii Montessori zawdzięcza studiom pedagogicznym, praktyczne doświadczenie – podjęciu pracy w grupie, a rozpoczęcie rocznego kursu przedszkolnego jest kolejnym etapem na drodze w roli nauczyciela Montessori.

Jej pasją jest muzyka. W wieku ośmiu lat, zaczęła przygodę ze Szkołą Muzyczną, początkowo grając na fortepianie, następnie wybierając wokal. Śpiew i muzyka towarzyszą jej od zawsze i kontynuuje to również na co dzień, śpiewając między innymi w chórze oraz dzieląc się swoją pasją z dziećmi, którymi się zajmuje. Lubi wykonywać także rzeczy manualne, tzw. handmade – począwszy od grawerowania i wypalania, po różne inne prace DIY. Jeśli czegoś się podejmuje, stara się robić to z zaangażowaniem i wkładać w to duszę.

W wolnym czasie lubi czytać albo spędzać na świeżym powietrzu – rower lub pływanie to ulubione jej aktywności.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *