Zapisy na rok 2024/25


Rekrutacja na nowy rok szkolny trwa do wyczerpania miejsc.  Zależy nam, abyśmy mogli dobrze się poznać. Dlatego proces rekrutacji będzie składał się z kilku kroków:

1) Pierwszy kontakt
Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego.
W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy informacje o rekrutacji oraz cennik. 
2) Odwiedźcie nas

Abyście mogli poznać nasze miejsce, zapraszamy do odwiedzenia nas podczas spotkania informacyjnego przy herbacie i/lub spotkań dla dzieci (z udziałem rodzica) z cyklu Soboty z Montessori i Sensoplastyka (pierwszy udział w sobotnich spotkaniach jest bezpłatny).

3) Porozmawiajmy

Jeśli spodoba się Wam nasze przedszkole i podejście,  wypełnijcie ankietę o Dziecku i Waszych priorytetach wychowawczych. Bezpośrednio po wypełnieniu ankiety, przekierujemy Cię na stronę umożliwiającą wybór terminu spotkania z Dyrektorem Przedszkola. Spotkanie to będzie okazją do bliższego poznania się i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania, które pojawią się w poprzednich etapach rekrutacji.

4) Formalności

Drogą mailową prześlemy informację o przyjęciu do Przedszkola. Potwierdzeniem zapisu jest podpisanie umowy i uiszczenie opłaty administracyjnej.

Chcesz poznać więcej szczegółów i otrzymać aktualny cennik?
Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy!

Podejmując decyzję o przyjęciu dziecka do „Artystycznego Kącika” bierzemy pod uwagę kilka aspektów:

  • Rodzeństwo dzieci, które już uczęszczają do naszego przedszkola ma pierwszeństwo przy zapisach
  • Priorytety wychowawcze – im bardziej zbliżony styl wychowania danej rodziny i przedszkola, tym lepiej dla dziecka. Zdarza się, że oczekiwania rodziców będą nie do spełnienia ze strony przedszkola, ponieważ wizja działania z dziećmi jest zupełnie inna.
  • Dopasowanie dziecka do grupy – staramy się aby grupy były zrównoważone pod względem wieku i płci.

 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt tel. 506 209 069 (9.00-15.30)

Formularz kontaktowy,