Pani Iza

Logopeda
Pani Iza

To przede wszystkim pasjonatka języka, folklorystyczna dusza oraz nauczyciel z pasją. Od kilku lat związana z pedagogiką Montessori, w której najbardziej ceni indywidualny stosunek do rozwoju każdego dziecka, jak i alternatywne podejście do przekazywania wiedzy.

Wcześniej zdobywała doświadczenie jako opiekunka oraz wychowawca grup trudnej młodzieży. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, studiów podyplomowych na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z pedagogiką Marii Montessori oraz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego na SWPS.
Jako pasjonatka tańca może pochwalić się 13-letnim stażem w zespołach pieśni i tańca ludowego. Uwielbia również ceramikę z Bolesławca, którą od jakiegoś czasu kolekcjonuje. W wolnym czasie uwielbia oddawać się lekturze, słuchać poezji śpiewanej oraz odpoczywać nad pięknym, rodzinnym jeziorem Białym. Interesuje się obszarem wczesnej interwencji logopedycznej. Lubi dobrą książkę i mocną kawę. Prywatnie mama Wojtka i Karoliny.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *